http://www.neptunpark.witryna.info/

 

 

 

Najlepsza lokalizacja

Gdańsk / Sopot

krok do morza ...

 


 

Oferta - nasze Apartamenty

Dla Twojej wygody...

Wszystkie apartamenty urządziliśmy z myślą o wygodzie i potrzebach naszych Gości. Bez względu na to, czy będziesz odpoczywać w wygodnym łóżku, korzystać z prysznica czy przygotowywać wspaniały posiłek z pewnością docenisz nasze starania.

Praktycznie i z pomysłem!

Zadbaliśmy o to, aby na wyposażeniu każdego z apartamentów znalazły się przedmioty codziennego użytku jak: lodówki, pralki, suszarki oraz wiele innych rzeczy których będziesz potrzebować na miejscu.

Każda Twoja wolna chwila upłynie w wyjątkowo przyjemnej atmosferze.

Przekonaj się samodzielnie do naszej oferty – zapraszamy!

osiedle Neptun Park

kompleks Neptun Park

Zapraszamy do naszych komfortowych Apartamentów znajdujących się w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Neptun Park w Gdańsku Jelitkowie. To naprawdę wyjątkowe miejsce o cechach nadmorskiego kurortu.

Nasze wygodne apartamenty to samodzielne mieszkania wyposażone w łazienki i kuchnie. Będziecie Państwo spać w adamaszkowej pościeli, a w łazience znajdziecie komplet ręczników.

Apartamenty znajdują się na osiedlu Neptun Park. Bezpośrednie sąsiedztwo Bałtyku w odległości jedynie 100 metrów od pięknej szerokiej plaży oraz okalające tereny parkowe czynią osiedle jednym z najbardziej urokliwych  na mapie Trójmiasta, a nawet całego wybrzeża. Teren osiedla urozmaicony jest oczkami wodnymi i strumieniami w parku Regana.. W pobliżu osiedla znajduje się klub windsurfingowy, tor wyścigów konnych, kryte lodowisko, molo oraz nadmorska promenada.

 

Apartamenty znajdują się na strzeżonym osiedlu Neptun Park, w gdańskiej dzielnicy Jelitkowo, kilkadziesiąt metrów od samej plaży.

W bezpośredniej bliskości sosnowego lasu, dróg rowerowych i spacerowych, klubu żeglarskiego i molo w Brzeźnie.

Tuż za osiedlem rozciąga się park im. Reagan'a, a w nim jeden z największych i najnowocześniejszych placów zabaw w Polsce.

Mogą Państwo dotrzeć stąd do centrum Sopotu i Gdańska zaledwie w kilka minut.  Niespełna 3 km od apartamentu znajduje się Ergo Arena - Hala Sportowo Widowiskowa.

Komunikacja miejsca łaczy Jelitkowo z centrum Gdańska i Sopotu. Najbliższy przystanek SKM znajduje się w Gdańsku Oliwie.

 

 

 

kreska

 

 

Adres: Gdańsk 80-341 ul. Wypoczynkowa 12

Adres: Gdańsk 80-341 ul. Wypoczynkowa 14

http://2.static.s-trojmiasto.pl/zdj/c/9/150/980x0/1502383-Wlasnie-rozpoczyna-sie-budowa-ostatniego-etapu-osiedla-Neptun-Park-Obok-istniejacych-18-budynkow-powstanie-zostanie-szesc-kolejnych-Wizualizacja-przedstawia-cale-osiedle-po-zakonczeniu-inwestycji.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wpisz treść wiadomości.
Wpisz swój adres email.Przepisz kod z obrazka.